Tipsport

Tipsport a.s.
Politických vězňů 156, Beroun 1
hodnocení Tipsport 1hodnocení Tipsport 2hodnocení Tipsport 3hodnocení Tipsport 4hodnocení Tipsport 5
59 %
265 hlasů
tipsport logo
qikdata

Sázková kancelář Tipsport

Tipsport.cz – jednička sázkových kanceláří v ČR

Jednička mezi českými sázkovými kancelářemi, která udává tempo domácímu trhu už od roku 1991, Vám dnes nenabídne o nic míň než zahraniční sázkovém kanceláře. Tedy pokud nehodláte postrádat třeba íránskou ligu, budete v spokojeni a pokud zatoužíte po japonské, nebo některou z pěti anglických, tak taky. Tipsport Vám na rozdíl od Synottipu nenabídne „bedny“ nebo poker. Trochu to řeší svými číselnými hrami dceřiná sázková společnost Chance, kterou si Tipsport pořídil v roce 2012, ale pravdou je, že české sázkovky žádné slušné games neprovozují. A navíc Tipsport je provozovatel výhradně kurzových sázek.

Stránky Tipsport.cz jsou dostatečně v pohodě, možná až zbytečně modré, ale neurazí. Jen si dejte pozor na horní lištu. Její obsah je oproti běžným zvyklostem proměnný, a pokud se nacházíte na stránce zákaznické podpory, není k dispozici vůbec. Logo nesměřuje na homepage, ale na podstránku s kurzy.

Vstupní IQ test Tipsportu

Tipsport Vám nabízí tzv. „Sázení na zkoušku“. Vede na něj odkaz z hlavní stránky. Pokud zatoužíte vědět, o co jde, v této recenzi to nehledejte. Co přesně to obnáší, ví je ten, kdo má náladu louskat čtyřistaosmatřicet slov, která tvoří článek popisující sázení na zkoušku a rovněž je ochotný si nastudovat princip fungování tzv. Netkonta a nějakých Netů.

Možná byste si sázení na zkoušku představovali tak, že na nově založený účet nafasujete nějaké virtuální chrchle (Tipsport jim říká BéBéčka), které nemůžete vybrat, ale můžete je spálit v několika prvních sázkách a osahat si tak sázkové rozhraní Tipsportu. Možná to tak doopravdy je, ale kdo by se s tím četl.

Ale pokud si najdete čas na to, kdy co můžete, musíte, nesmíte a další podmínky, které musíte vzít na vědomí, abyste si sázení u Tipsportu mohli zkusit, můžete tento IQ test podstoupit. Pro Vás ostatní, kteří jste na webky Tipsport.cz nepřišli lovit nějaké peníze z Monopoly, asi bude lepší si udělat registraci, poohlídnout se po nějakém bonusu a dělat to, kvůli čemu jste původně zavítali – sázet.

Tipsport konečně bez manipulačního poplatku

Stejně jako sázková kancelář Chance, která od roku 2012 pro Tipsport patří, i Tipsport zrušil manipulační poplatek. Ne, že by bylo co slavit - šlo o zásadní nedostatek českých sázkových kanceláří - ale fakt, že byl manipulák zrušen, je stejně zajímavý, jakože to trvalo tak dlouho. Nejde to nezmínit, už protože tato skutečnost byla graficky výrazně ztvárněna hned u loga Tipsportu, podobně jako u Chance.

Podmínky bonusu u Tipsportu

Ne, že by byl bonus špatná věc, ale jen tak Vám pár tisíc nevěnuje nikdo a pokud Vám Tipsport bonus nabídne, je dobré si nastudovat podmínky jeho získání (nebo spíše vybrání). Velmi častou podmínkou pro shrábnutí bonusu bývá prosázení vlastních peněz v určité výši, která se odvíjí právě od výše bonusu. U většiny sázkových kanceláří to bývají násobky bonusu, které navíc budete muset prosázet během nějaké doby od registrace. Není důvod, aby tomu u Tipsportu bylo jinak. Další limit může být spodní hodnota kurzu sázek, které se pro účely bonusu započítávají, nebo naopak maximální objem v rámci jedná sázky. V každém případě předejděte překvapení tím, že si na stránkách Tipsportu pročtete podmínky pro získání bonusu.

Na co u Tipsportu sází ostatní?

Na přehled nejoblíbenějších sázek narazíte u každé sázkové kanceláře. Mívají vlastní sekci (často na vrcholu seznamu sportů), nebo jsou rovnou vypsané v předvyplněném aku/kombi tiketu.

Tipsport však vychytal způsob jak Vám ukázat, jak jednotlivé výsledky jednoho utkání favorizují ostatní sázkaři. To je patrné z políčka pod každou variantou, které je zabarvené tím víc, čím víc je daná možnost preferovaná.

xxxdata

Tipsport na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?