Sportingbet

Sportingbet Plc.
London, ENG EC2Y 9AE, United Kingdom[LSE:SBT]
hodnocení Sportingbet 1hodnocení Sportingbet 2hodnocení Sportingbet 3hodnocení Sportingbet 4hodnocení Sportingbet 5
95 %
431 hlasů
sportingbet logo
qikdata

Sportingbet.cz – na špičce sázkových kanceláří

Po svém vzniku v roce 1998 zažila sázková kancelář Sportingbet rychlý nárůst a již o čtyři roky později  se sloučila se SportingOdds.com a za další tři přibrala Paradise Poker. Zatímco první zmiňovaná značka je dnes již historií, ta pokerová funguje dodnes.

Mezi weby konkurujícími Sportingbet.cz není problém najít mnoho na první pohled přitažlivějších a to i přestože Sportingbet své stránky pravidelně inovuje. Bohužel s podobným úspěchem jako třeba Bet-at-home. V případě této sázkové kanceláře to ale není podstatné. Hlavním tahounem Sportingbet jsou vysoké kurzy díky kterým si udržuje přízeň pravidelně sázejících.

Orientace na stránkách Sportingbet je snadná a vychytávkou je, že pokud máte slabší připojení, nebo jedete přes mobil a hlídáte si objem dat, můžete přeponout z flashové verze na klasickou HTML..

Sportingbet je sázková kancelář s globálním pokrytím

V dnešní době není problém si vsadit u téměř jakékoliv solidní sázkové kanceláře na jakýkoliv zápas a Sportingbet v tomto směru samozřejmě není výjimkou. V možnostech kurzového sázení šly nahoru i sázkové kanceláře v ČR. Například Tipsport Vám nabídne i podpultovky, jako je první peruánská liga a z britských Vám jich dá k dispozici hned 5. Ale zkuste najít sázkovou kancelář, která Vám umožní vsadit si na KESC F.C.. Že nevíte o co jde? Na tento fotbalový klub, sponzorovaný páktistánskou Karachi Electric Supply Company, Vám kromě Sportingbet umožní sázet jen skuteční mistři v oboru, jako je William Hill, Ladbrokes. Tedy sázkovky se skutečně globálním dosahem.

Jak dobře si vede sázková kancelář, si pochopitelně můžete zjistit podle nabídky sázkových příležitostí, nebo možností online gamingu celkově. Pokud si chcete ušetřit čas procházením webu, tak nejen v případě Sportingbet.cz stačí rozkliknout menu jazyků. I v tomto ohledu je Sportingbet unikátní. Přes 20 jazyků nenabízí jen tak někdo a Sportingbet jde až tak tak daleko, že portugalštinu dělí na portugalskou a brazilskou.

Sportingbet = lepší kurzy, vyšší bonusy

V porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi má Sportingbet vyšší kurzy a dlouhodobě nadprůměrné uvítací bonusy. To jsou hlavní tahouny, které přiměly sázkaře po celém světě k registraci právě u Sportingbet. Pokud se nenecháte odradit poněkud strohým vzhledem, brzy pochopíte, čím si právě tato sázková kanceláře vybudovala reputaci mezi sázkaři.

Výborný zákaznický servis v češtině

Pokud oceníte česky mluvícího operátora kterýkoliv den v týdnu, je Sportingbet ta sázková kancelář pro Vás. U dobré sázkovky by mělo být vždy vše jasné a neměli byste potřebovat kamkoliv volat, ale asi nebudete mít náladu si procvičovat angličtinu, když už se budete chtít na něco zeptat.

Účet u Raiffky v korunách rovněž napovídá, že Sportingbet podporu českým hráčům nebere na lehkou váhu.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?