Sportingbet

Sportingbet Plc.
London, ENG EC2Y 9AE, United Kingdom[LSE:SBT]
hodnocení Sportingbet 1hodnocení Sportingbet 2hodnocení Sportingbet 3hodnocení Sportingbet 4hodnocení Sportingbet 5
95 %
432 hlasů
sportingbet logo
qikdata

Sázková kancelář Sportingbet

Sportingbet.cz - přední sázková kancelář

Sportingbet se od svého založení v roce 1998 postupně stal jedním z předních jmen internetového sázení i díky akvizicícm několika jiných sázkových kanceláří (2002 - SportingOdds.com, 2005 - Paradise Poker). Sportingbet působí celosvětově s důrazem na sázky na sportovní události v USA. Kurzy na Sportingbet.cz tradičně patří mezi nejvyšší a proto je tato sázková kancelář populární mezi pravidelnými i profesionálními sázkaři.

Web Sportingbet.cz nepatří mezi nejpoutavější a to i přesto, že pravidelně prochází obměnami. Brzy ale zjistíte, že stránky sázkovky jsou velmi přehledné, snadno použitelné a že jste si na ně velmi rychle zvykli. Live sázení je samozřejmostí, a Sportingbet Vám navíc dává vybrat mezi flash verzí, která je visuálně atraktivnější a „statickou“ verzí, pokud by Vás mělo brzdit pomalejší připojení.

Sportingbet je sázková kancelář s globálním pokrytím

V dnešní době není problém si vsadit u téměř jakékoliv solidní sázkové kanceláře na jakýkoliv zápas a Sportingbet v tomto směru samozřejmě není výjimkou. V možnostech kurzového sázení šly nahoru i sázkové kanceláře v ČR. Například Tipsport Vám nabídne i podpultovky, jako je první peruánská liga a z britských Vám jich dá k dispozici hned 5. Ale zkuste najít sázkovou kancelář, která Vám umožní vsadit si na KESC F.C.. Že nevíte o co jde? Na tento fotbalový klub, sponzorovaný páktistánskou Karachi Electric Supply Company, Vám kromě Sportingbet umožní sázet jen skuteční mistři v oboru, jako je William Hill, Ladbrokes. Tedy sázkovky se skutečně globálním dosahem.

Jak dobře si vede sázková kancelář, si pochopitelně můžete zjistit podle nabídky sázkových příležitostí, nebo možností online gamingu celkově. Pokud si chcete ušetřit čas procházením webu, tak nejen v případě Sportingbet.cz stačí rozkliknout menu jazyků. I v tomto ohledu je Sportingbet unikátní. Přes 20 jazyků nenabízí jen tak někdo a Sportingbet jde až tak tak daleko, že portugalštinu dělí na portugalskou a brazilskou.

Sportingbet = lepší kurzy, vyšší bonusy

V porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi má Sportingbet vyšší kurzy a dlouhodobě nadprůměrné uvítací bonusy. To jsou hlavní tahouny, které přiměly sázkaře po celém světě k registraci právě u Sportingbet. Pokud se nenecháte odradit poněkud strohým vzhledem, brzy pochopíte, čím si právě tato sázková kanceláře vybudovala reputaci mezi sázkaři.

Od jiných sázkovek se u Sportingbet totiž odlišují především přístupem k českým hráčům. Jinde Vám sice nabídnou zákaznickou podporu 24 hodin denně v angličtině, ale tušíme, že spíš oceníte, když Vám dotazy zodpoví česky mluvící operátor na české pevné lince a to 7 dní v týdnu. Dalším důkazem, že nás ve Sportingbet berou vážně, je český účet u Raiffky.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?