Sportingbet

Sportingbet Plc.
London, ENG EC2Y 9AE, United Kingdom[LSE:SBT]
hodnocení Sportingbet 1hodnocení Sportingbet 2hodnocení Sportingbet 3hodnocení Sportingbet 4hodnocení Sportingbet 5
95 %
432 hlasů
sportingbet logo
qikdata

Sázková kancelář Sportingbet

Sportingbet.cz - přední sázková kancelář

Sportingbet se od svého založení v roce 1998 postupně stal jedním z předních jmen internetového sázení i díky akvizicícm několika jiných sázkových kanceláří (2002 - SportingOdds.com, 2005 - Paradise Poker). Sportingbet působí celosvětově s důrazem na sázky na sportovní události v USA. Kurzy na Sportingbet.cz tradičně patří mezi nejvyšší a proto je tato sázková kancelář populární mezi pravidelnými i profesionálními sázkaři.

Web Sportingbet.cz nepatří mezi nejpoutavější a to i přesto, že pravidelně prochází obměnami. Brzy ale zjistíte, že stránky sázkovky jsou velmi přehledné, snadno použitelné a že jste si na ně velmi rychle zvykli. Live sázení je samozřejmostí, a Sportingbet Vám navíc dává vybrat mezi flash verzí, která je visuálně atraktivnější a „statickou“ verzí, pokud by Vás mělo brzdit pomalejší připojení.

Sportingbet je světová sázkovka

Tak schválně. Zkuste projít nabídku sázkových kanceláří a v sekci fotbal najděte kurz pro Pakistan Navy F.C.. Pokud byste náhodou nevěděli, jde o pákistánský prvoligový klub. A pokud byste jej na stránkách žádná ze sázkových kanceláří nemohli najít, je to tím, že na takto, pro nás Evropany exotické týmy, umožňují sázet jen ty největší sázkové kanceláře, jako je právě Sportingbet. Těžko říct, jestli je tohle pro našince nějak zajímavé. Jistě se najdou fandové do zámořského fotbalu, ale je to dobrý důvod, proč se u Sportingbet registrovat? Vždyť už i sázkové kanceláře v ČR mají v tomto směru co nabídnout, třeba takový Tipsport má v nabídce minimální první a druhou ligu snad z každé evropské země. V případě Anglie rovnou pět.

Skutečnost, že Sportingbet je na špici, si můžete potvrdit už na hlavní stránce. Své zákazníky Sportingbet oslovuje ve 22 jazycích, rozlišuje dva druhy řečtiny a u španělštiny si můžete vybrat mezi tradiční a latinskoamerickou. Sportingbet je možná jediná sázková kanceláře, která má v menu i „kanadštinu“. Překvapivě to není mutace francouzštiny, působí velmi anglicky.

Sportingbet = lepší kurzy, vyšší bonusy

Důvod, proč si se u Sportingbet zaregistrovaly miliony hráčů po celém světě, určitě není, že by je zaujala na první pohled. Sázková kanceláře Sportingbet si za roky svého působení vytvořila velmi solidní pověst mezi hráči. Pokud Vás tedy lákají nadprůměrné kurzy a tradičně relativně vysoké uvítací bonusy, dost možná u Sportingbet zakotvíte.

Od jiných sázkovek se u Sportingbet totiž odlišují především přístupem k českým hráčům. Jinde Vám sice nabídnou zákaznickou podporu 24 hodin denně v angličtině, ale tušíme, že spíš oceníte, když Vám dotazy zodpoví česky mluvící operátor na české pevné lince a to 7 dní v týdnu. Dalším důkazem, že nás ve Sportingbet berou vážně, je český účet u Raiffky.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?