Sportingbet

Sportingbet Plc.
London, ENG EC2Y 9AE, United Kingdom[LSE:SBT]
hodnocení Sportingbet 1hodnocení Sportingbet 2hodnocení Sportingbet 3hodnocení Sportingbet 4hodnocení Sportingbet 5
95 %
432 hlasů
sportingbet logo
qikdata

Sportingbet.cz – na špičce sázkových kanceláří

Po svém vzniku v roce 1998 zažila sázková kancelář Sportingbet rychlý nárůst a již o čtyři roky později  se sloučila se SportingOdds.com a za další tři přibrala Paradise Poker. Zatímco první zmiňovaná značka je dnes již historií, ta pokerová funguje dodnes.

Mezi weby konkurujícími Sportingbet.cz není problém najít mnoho na první pohled přitažlivějších a to i přestože Sportingbet své stránky pravidelně inovuje. Bohužel s podobným úspěchem jako třeba Bet-at-home. V případě této sázkové kanceláře to ale není podstatné. Hlavním tahounem Sportingbet jsou vysoké kurzy díky kterým si udržuje přízeň pravidelně sázejících.

Orientace na stránkách Sportingbet je snadná a vychytávkou je, že pokud máte slabší připojení, nebo jedete přes mobil a hlídáte si objem dat, můžete přeponout z flashové verze na klasickou HTML..

Sportingbet je světová sázkovka

Tak schválně. Zkuste projít nabídku sázkových kanceláří a v sekci fotbal najděte kurz pro Pakistan Navy F.C.. Pokud byste náhodou nevěděli, jde o pákistánský prvoligový klub. A pokud byste jej na stránkách žádná ze sázkových kanceláří nemohli najít, je to tím, že na takto, pro nás Evropany exotické týmy, umožňují sázet jen ty největší sázkové kanceláře, jako je právě Sportingbet. Těžko říct, jestli je tohle pro našince nějak zajímavé. Jistě se najdou fandové do zámořského fotbalu, ale je to dobrý důvod, proč se u Sportingbet registrovat? Vždyť už i sázkové kanceláře v ČR mají v tomto směru co nabídnout, třeba takový Tipsport má v nabídce minimální první a druhou ligu snad z každé evropské země. V případě Anglie rovnou pět.

Jak dobře si vede sázková kancelář, si pochopitelně můžete zjistit podle nabídky sázkových příležitostí, nebo možností online gamingu celkově. Pokud si chcete ušetřit čas procházením webu, tak nejen v případě Sportingbet.cz stačí rozkliknout menu jazyků. I v tomto ohledu je Sportingbet unikátní. Přes 20 jazyků nenabízí jen tak někdo a Sportingbet jde až tak tak daleko, že portugalštinu dělí na portugalskou a brazilskou.

Sportingbet = lepší kurzy, vyšší bonusy

V porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi má Sportingbet vyšší kurzy a dlouhodobě nadprůměrné uvítací bonusy. To jsou hlavní tahouny, které přiměly sázkaře po celém světě k registraci právě u Sportingbet. Pokud se nenecháte odradit poněkud strohým vzhledem, brzy pochopíte, čím si právě tato sázková kanceláře vybudovala reputaci mezi sázkaři.

Výborný zákaznický servis v češtině

Pokud oceníte česky mluvícího operátora kterýkoliv den v týdnu, je Sportingbet ta sázková kancelář pro Vás. U dobré sázkovky by mělo být vždy vše jasné a neměli byste potřebovat kamkoliv volat, ale asi nebudete mít náladu si procvičovat angličtinu, když už se budete chtít na něco zeptat.

Účet u Raiffky v korunách rovněž napovídá, že Sportingbet podporu českým hráčům nebere na lehkou váhu.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?