Sazkabet

Sazka sázková kancelář, a.s.
Vysočany, Praha 9
hodnocení Sazkabet 1hodnocení Sazkabet 2hodnocení Sazkabet 3hodnocení Sazkabet 4hodnocení Sazkabet 5
63 %
294 hlasů
sazkabet logo
qikdata

Sázková kancelář Sazkabet

Sazkabet - nová česká klasika?

Společnost Sazka je na trhu již 50 let a  v dávných dobách ještě jako státní podnik, umožňovala jako jediná legální sázení. Sportka tu byla odjakživa a  časem se k ní přidaly další varianty tipovacích her (šťastných 10, Keno a  jiné). Později zavedla Sazka své terminály a  podstatně rozšířila své služby o prodej vstupenek na kulturní a  sportovní akce, dobíjení mobilů, placení složenek.

Od začátku roku 2009 máte možnost s e-Sazkou sázet i přes internet. Sazka totiž patří mezi 5 společností, které v prosinci  2008 dostaly povolení k provozování on-line sázení. Následující text pochopitelně řeší především online kurzové sázky Sazkabetu, její nabídku, jednoduchost sázení a to, jestli obstojí se zahraniční konkurencí.

Registrační šikana Sazkabetu

Hned na začátek, ještě než se můžete pustit do sázení, Vás u Sazkabetu zklame nutnost dojít do sběrny a  zaregistrovat se. Pak se doregistrujete na netu. Můžete to udělat i obráceně, ale bez nutnosti zvednout se od počítače se neobejdete.

Pokud na to máte nervy, můžete si přečíst následující postup registrace u Sazkabetu:

Pokud si vyberete ten první způsob, musíte zadat požadované údaje do formuláře a  poté vám přijde od Sazky vaše 15-ti místné číslo s čárovým kódem, které si vytisknete a  registraci už musíte dokončit osobně ve sběrně Sazky. Aby registrace mohla být dokončena, rovnou na místě v Sazce vložíte na účet váš první vklad. A  aby byla vaše registrace opravdu platná, je třeba stvrdit ji svým podpisem. Nesmí chybět ani podpis obsluhy. Pak je registrace platná a  vy můžete sázet se Sazkou přes internet. A  pokud si vyberete druhý způsob, ve sběrně Sazky nahlásíte vaše údaje, které budou požadovat. Aby registrace mohla být platná, složíte na místě vstupní poplatek a  registraci pak sám dokončíte na www.sazkatip.cz. Uf!

V obou případech se stáváte členy Klubu Sazka. Pokud jste již členem Klubu Sazka, stačí se jen přeregistrovat.

Trochu jiná nabídka sázení s e-Sazkou

Manipulační poplatky jsou snad již definitvně mimo hru. Ani s e-Sazkou je nebudete platit.

Nabídka Sazkabetu se mírně liší od jiných sázkovek. Tradičně si sice můžete  vybrat z několika druhů sportu (fotbal, hokej, házená, basketbal, zimní sporty..) a  nebo ze společenských sázek, které jsou však obohaceny o čistě české záležitosti, jako je předávání Českého lva  apod.

Sazkabet Ego sázka

U Sazky máte možnost sami  si navrhnout svou vlastní, tzv. Ego sázku, resp. nedonošené dvojče sázkové burzy, kterou provozuje např. Betsson nebo Betfair, kde není problém si navrhnout vlasní kurz na nějakou událost a  čekat, kdo si vsadí proti Vám. Zatímco u zmíněných dvou společností je vlastní stanovení kurzu součástí hry, u Sazkabetu vystavujete písemnou žádost, Sazka Vám navrhne detailní parametry (maximální výše sázky, kurz..), které buď přijmete nebo ne a  uzavřete smlouvu o sázce.

Ostatně o tom, že se zmíněnou Ego sázkou si nefandí ani samotná Sazka, vypovídá fakt, že pod odkazem na "Formulář pro Ego sázky" žádný formulář není a  jste přesměrovaní na kontaktní informace.

No možná je lepší vsadit se s kámošem u piva. Pokud Vás napadá, na co by se dalo vsadit, není to v nabídce ani jedné ze sázkovek a  zároveň to není taková věc, kterou Vám Sazka zamítne hned, dejte nám vědět.

Druhy sázek  u Sazky

Sazka rozděluje své sázky do šesti skupin: Sólovka, Akovka, Kombík, Maxík, Tutovka, Maxitutovka.

Infantilní názvy  neskrývají nic, co byste nenašli jinde. Sólovka je sázka na jediný výsledek, abyste vyhráli Akovku, musí Vám vyjít všechny tipy na tiketu, u Kombíka potřebujete alespoň část vsazených.
Další zmiňované jsou v podstatě již popsané sázky rozšířené o tipy, které musí vždy vyjít, abyste mohli vyhrát.

Zvážíte si sami, jestli se chcete registrovat k sázení Kombíků a  Maxitutovek, a  nebo potrénujete svůj sázkařský skill někde, kde můžete sázet si systémové sázky se jmény pro dospělé lidi, jako třeba Canadian, nebo Lucky 31.

xxxdata

Sazkabet na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?