Pinnacle

Ragnarok Corporation N.V.
Willemstad, Curaçao
hodnocení Pinnacle 1hodnocení Pinnacle 2hodnocení Pinnacle 3hodnocení Pinnacle 4hodnocení Pinnacle 5
66 %
307 hlasů
pinnacle logo
qikdata

Sázková kancelář Pinnacle

Pinnacle Sports – sázkovka profesionálních sázkařů

Skutečnost, že PinnacleSports.com je web pro otřískané sázkaře je patrná na první pohled. Ihned se dozvíte, že nabízí nejvýnosnější kurzy, nejvyšší limity a vydělávajícím sázkařům neblokuje účty, ale vítá je. Nic, co by Vás „vtahovalo do děje“, žádný „adrenalin“ ani „akce a napětí“, chybí i dramatická grafika. O to víc je na stránkách Pinnacle čtení o internetovém sázení obecně, o sázkové kanceláři samotné, často i o matematice sázení. Především se Vás Pinnacle snaží logickými argumenty přesvědčit o tom, že pokud to se sázením a především výhrami myslíte vážně, jste na správném místě.

Online sázková kancelář bez bonusu?

Na rozdíl od většiny sázkových kanceláří se Vás Pinnacle nesnaží nalákat na bonus, ani nepřikrmuje stávající sázkaře sázkami bez rizika, při kterých vrací prohraný vklad na účet, nebo dotovanými sázkami na nějakou nepříliš pravděpodobnou událost, jako je konkrétní konečné skóre utkání. Dokonce Vám nenabídne bonus za registraci, který dnes najdete snad všude.

Pinnacle na bonusy nahlíží přezíravě a tvrdí, že dlouhodobě nejvýhodnější kurzy jsou v konečném důsledku pro sázkaře výhodnější, než vstupní bonus omezený podmínkami pro jeho uplatnění a vybrání.

Pinnacle akceptuje sázky surebets

Surebets, neboli arbitráže, jsou sázky, při kterých sázkou pokryjete možné výsledky utkání tak, aby v každém případě byla výhra vyšší, než prohrané peníze. Logicky, nelze počítat s tím, že kurzy hokejového zápasu u jedné sázkovky budou nastaveny tak, že když si vsadíte na oba týmy, tak jste v plusu. Podmínky pro surebet nastávají, když se kurzy u různých sázkovek výrazněji liší. Na webkách Pinnacle je však přímo uvedeno, že strategii arbitráže podporuje. Pro ilustraci řekněme, že Pinnacle vypíše kurzy na basketbalové utkání LA Lakers proti Chicago Bulls s kurzy 1.1 a 5.5. Pokud vsadíme 5000Kč na první tým a 1000Kč na druhý, bude výhra vždy o 500 Kč nižší než vsazené peníze. Pokud ale v jiné sázkové kanceláří stanoví kurz pro Lakers 1.3, stačí zde vsadit 4000 Kč a u Pinnacle původních tisíc. Vsazenou pětitisícovku získáme zpátky s 200Kč, nebo v případě Pinnacle 500Kč navrch.

Pinnacle s arbitrážemi problém nemá, nebo to alespoň tvrdí. Na rozdíl od jiných sázkových kanceláří, Pinnacle ty své neomezuje, a podle svých slov nezkoumá jejich motivaci pro podávání sázek. Naopak se soustředí na kvalitní vyhodnocování sázkových událostí tak, aby se „špatně“ nastavenými kurzy nestala cílem arbitráží.

Pinnacle konkuruje výnosům na burze sázek

Na stránkách Pinnacle najdete celou sekci věnovanou maržím, srovnání s jinými sázkovými kancelářemi i sázkovými burzami typu Betsson a Betfair. Na nich Pinnacle vyzvihuje výhodnost svých kurzů díky nižším maržím, které kompenzují i absenci bonusů a tvrdí, že z několika důvodů jsou výhodnější, než sázení na burze. Zde jsou poplatky cca pět procent oproti dvěma procentům marže, které deklaruje Pinnacle jako svůj průměr. Další věc je, že ne pro každý kurz na burze (a jeho protějšek) je vždy dostatek vsazených peněz tak, aby byly sázky dostatečně likvidní.

xxxdata

Pinnacle na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?