Pinnacle

Ragnarok Corporation N.V.
Willemstad, Curaçao
hodnocení Pinnacle 1hodnocení Pinnacle 2hodnocení Pinnacle 3hodnocení Pinnacle 4hodnocení Pinnacle 5
66 %
306 hlasů
pinnacle logo
qikdata

Sázková kancelář Pinnacle

Pinnacle Sports – sázková kancelář pro profíky

Renomé sázkové kanceláře s nejlepšími kurzy je patrné z každého článku, který o sobě na PinnacleSports.com píše. A je jich dost. Většina sázkových kanceláří se Vás snaží utáhnout na „zábavu“, „napětí ze hry“, nebo Vás vyzývá, ať „předvedete svoje skills v akci“, ale asi žádná sázková kancelář sama sebe nerozebírá tak, jako Pinnacle. Žádné laciné triky, míří přímo na komoru zkušeného ziskuchtivého sázkaře. Jasně deklaruje, že nabízí nejlepší kurzy, nejvyšší limity sázek, které i u jednotlivých utkání zveřejňuje a dokonce tvrdí, že vítá úspěšné sázkaře.

Internetové sázení bez bonusu?

Je velmi nezvyklé, aby se Vás sázková kancelář nesnažila zaujmout nějakým bonusem. Nejčastěji to bývá bonus ve formě zdvojnásobení Vašeho prvního vkladu až do určité výše, sázky bez rizika (v případě prohry dostanete vsazenou částku zpět), bonus o určité částce od sázkové kanceláře zdarma, použitelný na jednu konkrétní událost (např. přesný výsledek zápasu) apod.

Pinnacle žádné bonusy nenabízí. Tvrdí, že bonusy se nakonec obrátí proti hráčům, protože je nutné je kompenzovat vyššími kurzy a že jsou zatíženy různými podmínkami, které snižují jejich hodnotu.

Pinnacle akceptuje sázky surebets

Surebets, neboli arbitráže, jsou sázky, při kterých sázkou pokryjete možné výsledky utkání tak, aby v každém případě byla výhra vyšší, než prohrané peníze. Logicky, nelze počítat s tím, že kurzy hokejového zápasu u jedné sázkovky budou nastaveny tak, že když si vsadíte na oba týmy, tak jste v plusu. Podmínky pro surebet nastávají, když se kurzy u různých sázkovek výrazněji liší. Na webkách Pinnacle je však přímo uvedeno, že strategii arbitráže podporuje. Pro ilustraci řekněme, že Pinnacle vypíše kurzy na basketbalové utkání LA Lakers proti Chicago Bulls s kurzy 1.1 a 5.5. Pokud vsadíme 5000Kč na první tým a 1000Kč na druhý, bude výhra vždy o 500 Kč nižší než vsazené peníze. Pokud ale v jiné sázkové kanceláří stanoví kurz pro Lakers 1.3, stačí zde vsadit 4000 Kč a u Pinnacle původních tisíc. Vsazenou pětitisícovku získáme zpátky s 200Kč, nebo v případě Pinnacle 500Kč navrch.

Pinnacle s arbitrážemi problém nemá, nebo to alespoň tvrdí. Na rozdíl od jiných sázkových kanceláří, Pinnacle ty své neomezuje, a podle svých slov nezkoumá jejich motivaci pro podávání sázek. Naopak se soustředí na kvalitní vyhodnocování sázkových událostí tak, aby se „špatně“ nastavenými kurzy nestala cílem arbitráží.

Jsou kurzy Pinnacle výhodnější, než na burza sázek?

Pinnacle o sobě narovinu tvrdí, že má nejlepší kurzy a že je „lepší než burza“. Dokládá to faktem, že marže, které jako jedna z mála sázkových kanceláří přiznává, se pohybují kolem dvou procent. Pravdou je, že poplatky (de facto opět marže) sázkových burz jako je Betsson, nebo Betfair, jsou vyšší – 5 %. V případě sázkové burzy sice máte možnost natrefit na výhodnější kurz než u Pinnacle, ale je otázkou, jestli kompenzuje zmíněnou výši marže. Další možná komplikace, na kterou Pinnacle upozorňuje je, že objem „protisázek“ ke kurzu, který Vám vyhovuje, nemusí být dostatečně velký, aby pro Vás byla sázka zajímavá.

xxxdata

Pinnacle na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?