MarathonBet

Marathonbet Alderney Ltd
Alderney, Channel Islands, GY9 3TD
hodnocení MarathonBet 1hodnocení MarathonBet 2hodnocení MarathonBet 3hodnocení MarathonBet 4hodnocení MarathonBet 5
81 %
29 hlasů
marathonbet logo
qikdata

MarathonBet – nejošklivější sázková kancelář

Vážně. Logo MarathonBet je jediný grafický prvek, který tato sázková kancelář na svém webu má. Pokud nepočítáme povinná loga platebních systémů a asociací, jich je asi každá sázková kancelář členem. Kolikrát už se asi stalo, že si potenciální sázkař řekl, že si udělá registraci u sázkové kanceláře, která má hotové stránky?

35 měn u MarathonBet

Nabídka MarathonBet je k dispozici v 18 jazycích, mezi kterými bohužel chybí Čeština. Celosvětový dosah je patrný z jejich skladby. Na některé menší trhy z Evropy MarathonBet necílí, na druhou stranu překvapí Srbština, Bulharština, Turečtina, Vietnamština, dále i Thajština a Čínština (ty klikyháky na konci seznamu volby jazyka).

Pokud ani tohle není dostatečně přesvědčivé, zkuste se u marathonbet.co.uk zaregistrovat. V průběhu narazíte na volby měny účtu a s tím i Češtinu. Můžete si ale vybrat i malajský Ringgit, nebo peruánské Nové slunce.

Sázky na Starcraft?

Možná Vás v nabídce MarathonBet překvapí sport e-games. Ta je tu zřejmě pro jihokorejské fanoušky hry Starcraft, která je natolik populární, že má i vlastní televizní kanály s přenosy výhradně této hry, jak je tomu třeba u pokeru. Na jejího mistra světa si můžete MarathonBet vsadit.

xxxdata

MarathonBet na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?