MarathonBet

Marathonbet Alderney Ltd
Alderney, Channel Islands, GY9 3TD
hodnocení MarathonBet 1hodnocení MarathonBet 2hodnocení MarathonBet 3hodnocení MarathonBet 4hodnocení MarathonBet 5
81 %
29 hlasů
marathonbet logo
qikdata

MarathonBet – nejošklivější sázková kancelář

Vážně. Logo MarathonBet je jediný grafický prvek, který tato sázková kancelář na svém webu má. Pokud nepočítáme povinná loga platebních systémů a asociací, jich je asi každá sázková kancelář členem. Kolikrát už se asi stalo, že si potenciální sázkař řekl, že si udělá registraci u sázkové kanceláře, která má hotové stránky?

MarathonBet podporuje 35 měn

Fakt, že MarathonBet nepodporuje Češtinu snad to tolik nevadí. na marathonbet.co.uk stejně není nic ke čtení. Snad Vám to vynahradí skutečnost, že česká koruna podporovaná je, a spolu s ní dalších 34 měn z celého svět. Můžete zde prosázet uruguayská Pesa, paraguyaské Guarani, nebo jihoafrické Randy.

Skutečnost, že Marathonbet cílí na všechny zajímavé trhy, bez ohledu na to, jako jsou pro západní sázkovou kancelář exotické, dokládá jednak zmíněná absence našeho několikamilionového jazyka, i jiných evropských „minoritních“ řečí, a jednak podpora těch hodně používaných. U MarathonBet nesmí chybět Čínština, na kterou mnoho velkých a určitě známějších sázkových kanceláří rezignovalo.

Dobré důvody pro MarathonBet

Tato stránka o MarathonBet tu určitě není proto, aby Vás nalákala na jeden z nejbanálnějších webů na netu. Možnost vsadit si v běloruských rublech asi taky neoceníte. MarathonBet má však velmi kvalitní nabídku a to i pro sázkaře, kteří se orientují v termínech jako je „Ante Post“, nebo „Rule 4“. Podstatná je také kvalita nabízených kurzů, která MarathonBet zařazuje do první šestiny sázkových kanceláří.

Sázky na Starcraft?

Možná Vás v nabídce MarathonBet překvapí sport e-games. Ta je tu zřejmě pro jihokorejské fanoušky hry Starcraft, která je natolik populární, že má i vlastní televizní kanály s přenosy výhradně této hry, jak je tomu třeba u pokeru. Na jejího mistra světa si můžete MarathonBet vsadit.

xxxdata

MarathonBet na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?