Fortuna

Fortuna Entertainment Group N.V.
WTC T.A/L 8, 1077XX, Amsterdam[FRA:JH1]
hodnocení Fortuna 1hodnocení Fortuna 2hodnocení Fortuna 3hodnocení Fortuna 4hodnocení Fortuna 5
68 %
307 hlasů
fortuna logo
qikdata

Sázková kancelář Fortuna

O Fortuně

V roce 1990 založili čtyři osoby v čele s Michalem Horáčkem jednu z prvních akciových společností, která byla složena jen ze soukromých osob. Tato společnost nabízela kursové sázení na sport a  jiné aktivity. Je to Fortuna- sázková kancelář. Již v prvním roce fungování v Praze a  jiných větších městech vznikla síť  poboček, která se stále rozrůstala. Na přelomu roku 2004 a  2005 se vlastníkem Fortuny stává česko-slovenská investiční skupina Penta Investments. V roce 2005 se mění logo Fortuny a  v roce 2006 přijala název Fortuna i slovenská sázková společnost Terno. a  v letech dalších se tato sázková společnost rozrostla do Polska a  Chorvatska. Internetové stránky ifortuna jsou i ve slovenštině, polštině a  chorvatštině. Fortuna podporuje fotbal a  florbal a  desítky milionů ročně věnuje např. na Centrum Paraple, Thomayerova nemocnice, Nadace Charty 77 atd.

Sázení přes ifortuna.cz

Sporty na které můžete sázet a  které si vyberete na www.ifortuna.cz jsou fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házená a  další. Nejširší nabídku u Fortuny najdete u fotbalu. Podávat můžete i sázky Live a  vybrat si můžete i z nabídky top produktů jako je sázka s bonusem, sázka s pojistkou, profisázka bez manipulačního poplatku.

Fortuna nabízí nové I-Konto

Zaregistrováním se stáváte členem Fortuna Klub Plus a  díky hraní budete sbírat body, které pak můžete vyměnit za dárky, různé služby, bonusy a  nebo můžete navyšovat kurzy. a  hlavně díky I-Kontu budete mít možnost u Fortuny sázet přes internet nebo podávat telefonní sázky. Stačí se jen zaregistrovat na www.ifortuna.cz nebo na pobočce Fortuny. V obou případech se ale musíte dostavit osobně s občanským průkazem na pobočku a  svou registraci podepsat. I-Konto má ještě další výhody, které budou pro vás určitě zajímavé a  to vedení konta zdarma, přehled vašeho účtu, bezhotovostní sázení na pobočkách  Fortuny a  přes telefon a  další.

Sázení přes telefon u Fortuny

Pokud si chcete vsadit a  nechce se vám na pobočku Fortuny a  zrovna nejste na počítači, můžete využít sázení přes telefon. Jen mějte na paměti, že tohoto můžete využít od 8:00 do 23:00.

Registrace

Pokud jste již členem Fortuna Klubu Plus, navštivte pobočku Fortuny, kde vám vytisknou novou smlouvu, rozšířenou o internetové sázení. Nezapomeňte si vaši členskou kartu. a  pokud členem nejste, nejprve se zaregistrujete na www.ifortuna.cz

Fortuna a  vstupní bonus

Pro nově registrovaného má Fortuna připraven bonus 200 Kč. Abyste bonus získali, musíte v jedné nebo více sázek vsadit 200 Kč. Poté vám bude bonus do jednoho dne připsán na váš účet.

Fortuna Klub Plus

Jako věrný zákazník Fortuny máte možnost v průběhu roku získávat různé slevy, benefity a  dokonce můžete po celý rok soutěžit o dovolenou v hodnotě 150000 Kč nebo elektroniku za 100000 Kč a  další zajímavé ceny. a  další nabídka od Fortuny za věrnost je možnost získat slevu  až 25% na IT vybavení značky Hewlett Packard. Za klubové body můžete přes www.ifortuna.cz nakupovat zajímavé reklamní předměty a  sportovní vybavení. Také máte možnost získávat zvýhodnění na kurzy a  soutěžit třeba o vstupenky na fotbal nebo florbal.

Vklady a  výběry u Fortuny

Pokud si chcete naplnit vaše konto, částka je neomezená a  můžete to udělat buď vložením peněz na jakékoliv pobočce Fortuny a  nebo bankovním převodem na účet I-Konta, který je vedený u České spořitelny. Vybrat peníze můžete na pobočce Fortuny o které  požádáte předem esemeskou a  nebo bankovním převodem. Vklady a  výběry z vašeho konta jsou bezplatné.

Výhody s ifortuna cz

Fortuna si své věrné zákazníky hýčká a  díky soutěžím a  jiným dalším výhodám můžete získat krásné ceny. a  další plus je, že se sázková kancelář Fortuna právem může pochlubit svým zkušeným týmem bookmakerů.

Nevýhody

Možná někdo bude brát jako nevýhodu, že on-line sázky s ifortuna nejsou k dispozici celých 24 hodin, ale od 6:00 do 2:00. Při sázení platíte manipulační poplatek 5%. Další možnou nevýhodou u Fortuny je malá nabídka sportovního sázení (druhy sportů).

Další akce s Fortunou

Jelikož je Fortuna partnerem šesti nejlepších českých fotbalových klubů, na   www.ifortuna.cz najdete rozhovory s hráči z Bohemians 1805, FC Baník Ostrava, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav, Slovan Liberec. Reportáže z dalších akcí najdete v sekci Akce.

Fortuna vydává časopis

Každý týden vychází časopis Profesionál, který zakoupíte na všech pobočkách Fortuny. V časopise najdete vše potřebné k vašemu sázení jako jsou statistiky, rady, ale také rozhovory a  jiné informace.

Co dalšího Fortuna nabízí?

Navštivte v Praze Fortuna Klub "U Nováků", kde můžete s partou dalších nadšenců sledovat z bohatého výběru sportovních přenosů. Na velkém plátně si můžete vychutnat Premier League, německou Bundesligu. Samozřejmě díky Fortuně zde můžete fandit i české lize, slovenské, nizozemské, francouzské, ruské lize a  další. Z tenisu můžete sledovat grandslamové turnaje, z hokeje pak českou extraligu a  ligu slovenskou a  švédskou. a  samozřejmě i NHL a  Kontinentální hokejovou ligu. Na vybrané utkání můžete ve Fortuna Klubu "U Nováků" sázet i během přenosu, tzv. Live sázky.

na www.ifortuna.com

xxxdata

Fortuna na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?