Chance

Chance a.s.
Radniční 13 738 01Místek-Frýdek
hodnocení Chance 1hodnocení Chance 2hodnocení Chance 3hodnocení Chance 4hodnocení Chance 5
57 %
259 hlasů
chance logo
qikdata

Sázková kancelář Chance

Chance – sázková kancelář pro tradičního českého sázkaře

K triu nejznámějších sázkových kanceláří v České republice - Sazkabet, SynotTip a Tipsport patří ještě Chance. Ta byla v létě 2012 převzata svým posledně jmenovaným konkurentem. To jí však nijak neuškodilo, spíše naopak. Chance podstoupila nejen facelift, ale i některé pro sázkaře zásadní změny, jako je zrušení manipuláku, který u vážně braných sázkovek nestraší už roky a u zahraničních internetových nebyl zaveden nikdy. Krátce po akvizici Tipsportem se Chance stala partnerem hlavní české fotbalové soutěže.

Mladší sestra staršího bratra?

Chance rozhodně není žádný otloukánek, což už je patrné na první pohled na webky. Pod křídly Tipsportu chytly novou mízu a beztak se za ně Chance nikdy stydět nemusela. Ostatně, umí si s nimi poradit lépe, než spousta zahraničních sázkovek. Už žádné obrovské bannery se slogany. Namísto toho více relevantních informací pro sázkaře. Přesto zůstává obsah webu Chance díky praktické kompaktnosti přehledný.

Co se týče nabídky, zázraky nečekejte. Pokud je něco jako „typická česká sázková kancelář“, mohla by ji směle reprezentovat právě Chance. Kurzové sázky, z nichž některé jsou live, dále nabídka Korunky a číselných her. Toť vše. A kdybyste, Bůh ví proč, zatoužili hrát třeba tzv. Losovaný poker, musíte na pobočku, nebo si tam zavolejte. Chance, respektive Ministerstvo financí Vám zakazuje užít si takto online. Sekci číselné hry vůbec navštivte, snad až si budete chtít připomenout, jak vypadal internet v devadesátých letech.

Nabídka je tedy skutečně skromná, ale pakliže jsme byli zvyklí chodit na jednu z dvou set poboček a platit tam manipulák, přeměna Chance v internetovou sázkovou kancelář je velké plus.

xxxdata

Chance na Facebooku

© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?