bwin

Bwin.party Digital Entertainment Plc
Gibraltar City, Gibraltar[LON:BPTY]
hodnocení bwin 1hodnocení bwin 2hodnocení bwin 3hodnocení bwin 4hodnocení bwin 5
87 %
663 hlasů
bwin logo
qikdata

Sázková kancelář Bwin

Bwin nabízí dost možná největší výběr sázek na fotbalová utkání. Zahrnuje několik set souteží z celého světa, z více než stovky zemí. Pokud se specializujete na fotbalové sázky a z často pochopitelných důvodů dávátě přednost malým ligám, je pro Vás Bwin ideální sázková kancelář, byť kurzy nemusí být až tak atraktivní, jako kdybyste sázeli s místní (národní) sázkovou kanceláře v dané zemi.

Grafickou úpravou a jednoduchostí použití je Bwin na špici sázkových kanceláří. Na hlavní stránce se nabízí nejzajímavější nadcházející sportovní události, vyvedené v atraktivní kvalitní grafice, což na druhou stránku může návštěvníkům s méně rychlým připojením k internetu působit pomalé načítání. Firemní kombinace barev – černá, žlutá, bílá je v kombinaci se stručným logem snadno zapamatovatelná. Horní navigace je stabilní napříč celým webem Bwin a je tak přehledná a pro uživatele snadno použitelná.

Sázková kancelář Bwin byla založena v roce 1999 až do roku 2006 fungovala pod značkou Betandwin. Na špici sázkových kanceláří a do Vašeho povědomí se dostala mimo jiné i partnerstvím (a s tím spojenou vizuální reklamou) s velkými jmény sportovního světa jako je Bayern Mnichov, Olympique De Marseille, Juventus Turín, Manchester United, Real Madrid, RSC Anderlecht. V minulosti se na seznamu partnerů Bwin obejvoval i Slovan Liberec.

Bwin ve Vaší kuchyni!

Pusťte televizi a přepněte na sport. Jak dlouho potrvá, než na nějakém dresu nebo hrazení uvidíte logo Bwin? Pusťte si internet a načtěte některý server se sportovním zpravodajstvím. Co vidíte? Reklamu Bwin. To abyste se v kuchyni báli pustit plyn!

Bwin – světová jednička?

Sázková kancelář Bwin o sobě tvrdí, že je „Světová jednička v online gamingu“. Tak schválně. Ze zahraničních sázkových kanceláří je Bwin na očích asi doopravdy nejvíc. Z našich sázkovek si určitě vybavíte trio Tipsport, Synottip a Sazkabet, ale co se masírky v médiích týče, Bwin si jistě vybavují i mnozí nesázkaři. Co ale dělá Bwin špičku celosvětově? Třicet tisíc sázkových příležitostí denně? Tím se Vám pochlubí nejedna velká sázkovka. Že je bwin.com ve 22 jazycích (ve skutečnosti jich napočítáte osmnáct)? Možná. Velmi solidní jerozsah nabídky sportovního sázení, kde se Bwin chlubí 90 sporty, na které si můžete vsadit. To už zas tak běžné není.

Komu lze bwin doporučit?

Hned zkraje je nutné přiznat, Bwin asi nebude konečná pro profesionální sázkaře a ty, který kladou velký důraz na výši kurzů. Ti se dříve nebo později zakotví u „výhodnější“ sázkové kanceláře, nebo rovnou na burze sázek, jako je Betfair nebo Betsson. To je ale asi to jediné, co lze Bwin vytknout. Nabídka je skutečně široká, na Bwin.com se velmi snadno zorientujete a těžko u jiné sázkové kanceláře najdete něco, co Vám Bwin nenabídne.

Je důležité si uvědomit, že zdaleka ne každý se orientuje čistě výší kurzů. Když se v pátek večer rozhodnete objevit nový bar, nejspíš pro Vás nebudou stěžejní ceny na lístku a počet servírek. Samotný Bwin se chlubí tím, že přináší „nedostižný pocit Live – tak blízko sportovnímu dění, jako nikde jinde“, nebo „My napětí nemluvíme, my jej vytváříme“. No, slogan o akci, napětí, vzrušení ze hry atd. atd. má každá sázkovka, ale faktem je, že u Bwin to umí. Web je rychlý, strohý a přehledný. To je třeba bet-at-home.com taky, ale na první pohled není nijak zvlášť poutavý. Bwin je k tomu navíc chytlavý a na první pohled slibuje adrenalin. A pokud jste aspoň jednou sledovali zápas, na který jste měli vsazeno, víte, o co jde. A na tuhle strunu umí Bwin hrát skvěle.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?