bwin

Bwin.party Digital Entertainment Plc
Gibraltar City, Gibraltar[LON:BPTY]
hodnocení bwin 1hodnocení bwin 2hodnocení bwin 3hodnocení bwin 4hodnocení bwin 5
87 %
663 hlasů
bwin logo
qikdata

Sázková kancelář Bwin

Bwin nabízí dost možná největší výběr sázek na fotbalová utkání. Zahrnuje několik set souteží z celého světa, z více než stovky zemí. Pokud se specializujete na fotbalové sázky a z často pochopitelných důvodů dávátě přednost malým ligám, je pro Vás Bwin ideální sázková kancelář, byť kurzy nemusí být až tak atraktivní, jako kdybyste sázeli s místní (národní) sázkovou kanceláře v dané zemi.

Grafickou úpravou a jednoduchostí použití je Bwin na špici sázkových kanceláří. Na hlavní stránce se nabízí nejzajímavější nadcházející sportovní události, vyvedené v atraktivní kvalitní grafice, což na druhou stránku může návštěvníkům s méně rychlým připojením k internetu působit pomalé načítání. Firemní kombinace barev – černá, žlutá, bílá je v kombinaci se stručným logem snadno zapamatovatelná. Horní navigace je stabilní napříč celým webem Bwin a je tak přehledná a pro uživatele snadno použitelná.

Sázková kancelář Bwin byla založena v roce 1999 až do roku 2006 fungovala pod značkou Betandwin. Na špici sázkových kanceláří a do Vašeho povědomí se dostala mimo jiné i partnerstvím (a s tím spojenou vizuální reklamou) s velkými jmény sportovního světa jako je Bayern Mnichov, Olympique De Marseille, Juventus Turín, Manchester United, Real Madrid, RSC Anderlecht. V minulosti se na seznamu partnerů Bwin obejvoval i Slovan Liberec.

Bwin ve Vaší kuchyni!

Pusťte televizi a přepněte na sport. Jak dlouho potrvá, než na nějakém dresu nebo hrazení uvidíte logo Bwin? Pusťte si internet a načtěte některý server se sportovním zpravodajstvím. Co vidíte? Reklamu Bwin. To abyste se v kuchyni báli pustit plyn!

Bwin – světová jednička?

Sázková kancelář Bwin o sobě tvrdí, že je „Světová jednička v online gamingu“. Tak schválně. Ze zahraničních sázkových kanceláří je Bwin na očích asi doopravdy nejvíc. Z našich sázkovek si určitě vybavíte trio Tipsport, Synottip a Sazkabet, ale co se masírky v médiích týče, Bwin si jistě vybavují i mnozí nesázkaři. Co ale dělá Bwin špičku celosvětově? Třicet tisíc sázkových příležitostí denně? Tím se Vám pochlubí nejedna velká sázkovka. Že je bwin.com ve 22 jazycích (ve skutečnosti jich napočítáte osmnáct)? Možná. Velmi solidní jerozsah nabídky sportovního sázení, kde se Bwin chlubí 90 sporty, na které si můžete vsadit. To už zas tak běžné není.

Pro koho je bwin ideální sázková kancelář?

Ostřílení sázkaři si možná zkušenost s Bwin nenechají uniknout, zaregistrují se minimálně proto, aby shrábli bonus za registraci, ale časem někteří z nich nejspíš skončí jinde. Bwin není moc co vytýkat, nabídka je široká, web je přehledný, použitelný a těžko Vám někde nabídnou víc, ale v pokud Vám jde především o peníze, a budete mít otevřeno více účtů u více sázkovek, většinu sázek asi umístíte jinde, kvůli výši kurzu. Profesionální sázkaři se najdou na Betfair, Betsson, případně na jiné burze sázek.

Na druhou stranu, ne každý sázkař řeší primárně výši kurzu, potažmo výši sázek. Sledovat vývoj utkání a mít přitom vsazeno je o něčem jiném, než jen sledovat vývoj utkání. To ví každý, kdo to zkusil. Web Bwin.com není nijak zvlášť zázračný, ani technicky, ani graficky, ale je dost strohý na to, aby Vás nezdržoval a zároveň dostatečně chytlavý, aby Vás sázení s Bwin prostě bavilo. V porovnání třeba s bet-at-home.com, kde už roky neúspěšně válčí se vzhledem svých stránek, je Bwin, z mnoha nepatrných důvodů prostě zábavný. A popravdě, to, že sázíte u známé firmy, taky dělá svoje. Nakonec, bar si taky nevybíráte čistě podle cen drinků a počtu láhví za barmanovými zády.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?