bwin

Bwin.party Digital Entertainment Plc
Gibraltar City, Gibraltar[LON:BPTY]
hodnocení bwin 1hodnocení bwin 2hodnocení bwin 3hodnocení bwin 4hodnocení bwin 5
87 %
662 hlasů
bwin logo
qikdata

Sázková kancelář Bwin

Bwin ve Vaší kuchyni!

Pusťte televizi a přepněte na sport. Jak dlouho potrvá, než na nějakém dresu nebo hrazení uvidíte logo Bwin? Pusťte si internet a načtěte některý server se sportovním zpravodajstvím. Co vidíte? Reklamu Bwin. To abyste se v kuchyni báli pustit plyn!

Bwin ve Vaší lednici?

Oteřete sportovní časopis nebo noviny a vy skočí na Vás reklama Bwin. Otevřete webové stránky zabývající se fotbalem, nebo hokejem. Co vidíte? Bwin. Pomalu abyste se báli otevřít ledničku!

Bwin – skutečná špička?

Díky masivní dlouhodobé mediální masáži jste mohli nabýt dojmu, že Bwin znamená sázkařský Olymp. Samotná sázkovka se označuje za „Světovou jedničku v online gamingu“. Co to ale znamená? Největší obraty? Nejvíce registrovaných hráčů? Nejširší nabídka? Pravdou je, že jde o sázkovou kancelář, kterou je asi nejvíc vidět a slyšet, byť s ní statečně soupeří třeba místní Tipsport, Synottip, nebo Sazkabet, avšak jen v místním měřítku. Bwin prezentuje svou nabídku v 18 jazycích (byť na stránkách sázkové kanceláře samotné je uvedeno 22 a „zatím“). Dále slibuje 30 000 sázkových událostí a 90 sportů. Zatímco první číslo je u největších sázkovek spíše pravidlem, v případě počtu sportů je Bwin skutečně na špici.

Komu lze bwin doporučit?

Hned zkraje je nutné přiznat, Bwin asi nebude konečná pro profesionální sázkaře a ty, který kladou velký důraz na výši kurzů. Ti se dříve nebo později zakotví u „výhodnější“ sázkové kanceláře, nebo rovnou na burze sázek, jako je Betfair nebo Betsson. To je ale asi to jediné, co lze Bwin vytknout. Nabídka je skutečně široká, na Bwin.com se velmi snadno zorientujete a těžko u jiné sázkové kanceláře najdete něco, co Vám Bwin nenabídne.

Je důležité si uvědomit, že zdaleka ne každý se orientuje čistě výší kurzů. Když se v pátek večer rozhodnete objevit nový bar, nejspíš pro Vás nebudou stěžejní ceny na lístku a počet servírek. Samotný Bwin se chlubí tím, že přináší „nedostižný pocit Live – tak blízko sportovnímu dění, jako nikde jinde“, nebo „My napětí nemluvíme, my jej vytváříme“. No, slogan o akci, napětí, vzrušení ze hry atd. atd. má každá sázkovka, ale faktem je, že u Bwin to umí. Web je rychlý, strohý a přehledný. To je třeba bet-at-home.com taky, ale na první pohled není nijak zvlášť poutavý. Bwin je k tomu navíc chytlavý a na první pohled slibuje adrenalin. A pokud jste aspoň jednou sledovali zápas, na který jste měli vsazeno, víte, o co jde. A na tuhle strunu umí Bwin hrát skvěle.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?