bwin

Bwin.party Digital Entertainment Plc
Gibraltar City, Gibraltar[LON:BPTY]
hodnocení bwin 1hodnocení bwin 2hodnocení bwin 3hodnocení bwin 4hodnocení bwin 5
87 %
663 hlasů
bwin logo
qikdata

Sázková kancelář Bwin

Bwin ve Vaší kuchyni!

Pusťte televizi a přepněte na sport. Jak dlouho potrvá, než na nějakém dresu nebo hrazení uvidíte logo Bwin? Pusťte si internet a načtěte některý server se sportovním zpravodajstvím. Co vidíte? Reklamu Bwin. To abyste se v kuchyni báli pustit plyn!

Bwin ve Vaší lednici?

Oteřete sportovní časopis nebo noviny a vy skočí na Vás reklama Bwin. Otevřete webové stránky zabývající se fotbalem, nebo hokejem. Co vidíte? Bwin. Pomalu abyste se báli otevřít ledničku!

Bwin – skutečná špička?

Díky masivní dlouhodobé mediální masáži jste mohli nabýt dojmu, že Bwin znamená sázkařský Olymp. Samotná sázkovka se označuje za „Světovou jedničku v online gamingu“. Co to ale znamená? Největší obraty? Nejvíce registrovaných hráčů? Nejširší nabídka? Pravdou je, že jde o sázkovou kancelář, kterou je asi nejvíc vidět a slyšet, byť s ní statečně soupeří třeba místní Tipsport, Synottip, nebo Sazkabet, avšak jen v místním měřítku. Bwin prezentuje svou nabídku v 18 jazycích (byť na stránkách sázkové kanceláře samotné je uvedeno 22 a „zatím“). Dále slibuje 30 000 sázkových událostí a 90 sportů. Zatímco první číslo je u největších sázkovek spíše pravidlem, v případě počtu sportů je Bwin skutečně na špici.

Komu lze bwin doporučit?

Hned zkraje je nutné přiznat, Bwin asi nebude konečná pro profesionální sázkaře a ty, který kladou velký důraz na výši kurzů. Ti se dříve nebo později zakotví u „výhodnější“ sázkové kanceláře, nebo rovnou na burze sázek, jako je Betfair nebo Betsson. To je ale asi to jediné, co lze Bwin vytknout. Nabídka je skutečně široká, na Bwin.com se velmi snadno zorientujete a těžko u jiné sázkové kanceláře najdete něco, co Vám Bwin nenabídne.

Na druhou stranu, ne každý sázkař řeší primárně výši kurzu, potažmo výši sázek. Sledovat vývoj utkání a mít přitom vsazeno je o něčem jiném, než jen sledovat vývoj utkání. To ví každý, kdo to zkusil. Web Bwin.com není nijak zvlášť zázračný, ani technicky, ani graficky, ale je dost strohý na to, aby Vás nezdržoval a zároveň dostatečně chytlavý, aby Vás sázení s Bwin prostě bavilo. V porovnání třeba s bet-at-home.com, kde už roky neúspěšně válčí se vzhledem svých stránek, je Bwin, z mnoha nepatrných důvodů prostě zábavný. A popravdě, to, že sázíte u známé firmy, taky dělá svoje. Nakonec, bar si taky nevybíráte čistě podle cen drinků a počtu láhví za barmanovými zády.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?