Bet-at-home

bet-at-home.com Entertainment Ltd.
STJ 4011, St. Julian's MALTA [FRA:ACX]
hodnocení Bet-at-home 1hodnocení Bet-at-home 2hodnocení Bet-at-home 3hodnocení Bet-at-home 4hodnocení Bet-at-home 5
96 %
443 hlasů
bet-at-home logo
qikdata

Sázková kancelář Bet-at-home.com

Kurzové sázení s Bet-at-home

Sázková kancelář Bet-at-home vznikla v roce 1999. Založili ji pánové Franz Ömer a Jochen Dickenger. Zajímavostí je, že společnost má dva Generální ředitele, Web bet-at-home.com je v provozu od roku 2000. Prvních devět let si Bet-at-home postupně získávala důvěru 1 500 000 sázkařů. Během dalších čtyř let se registrovaly další téměř dva miliony. Grafika stránek Bet-at-home.com je pravidelně aktualizována, je však otázkou, jestli jsou to změny k lepšímu. Design je stále spíše recyklátem z počátku tisíciletí, říkejme tomu třeba rakouská estetika. Na funkčnosti se, díky bohu, nic nemění. První dojmem se nenechte odradit. Bet-at-home je rozhodně jedna ze sázkových kanceláří, kterou byste měli při svém výběru zvážit.

Sázková kancelář Bet-at-home je registrovaná a Maltě, ale jde o formalitu, jako u všech jiných sázkovek s registrací v daňově a legislativně přívětivých jurisdikcích. Ve skutečnosti jde o rakouskou společnost a možná díky geografické blízkosti se čeští sázkaři dočkali nadprůměrné péče o zákazníka. Bet-at-home nabízí jak podporu pro každý produkt zvlášť, tak má i vyhrazenou telefonní linku a emailový kontakt právě pro české sázkaře.

Pouze u Bet-at-home.com: Peníze zdarma při přihlášení

Bet-at-home.com umožňuje každý den jednomu z registrovaných sázkařů získat 50 eur zdarma. Stačí, se přihlásit ke svému účtu a zjistit, jestli minimálně 50 Euro je Vašich! Každý den počítač losuje výherce z uživatelů, kteří se přihlásili ke svému účtu před půlnocí a zveřejní jej. Ten se následující den musí přihlásit ke svému účtu, jinak ztrácí nárok na výhru. Bet-at-home.com pak nevyplacenou výhru převede do dalšího dne a navýší ji o dalších 50 euro. Prakticky stačí, abyste se u Bet-at-home zaregistrovali a provedli vklad. Pak se stačí každý den přihlásit a zkontrolovat, jestli minimálně 50 EUR nebylo připsáno právě Vám.

Kuriózní sázky v nabídce Bet-at-home

Když si ve stručnosti projdete nabídku na homepage Bet-at-home, uvidíte plusminus stejnou nabídku jako u všech kvalitních sázkových kanceláří. Na druhý pohled narazíte i na kuriozity, ze kterých je zřejmé, že kromě analyzování „solidních“ sázkových příležitostí si kluci v Bet-at-home najdou i čas jak Vás i sebe pobavit. Tedy, pokud věříte tomu, že v příštích amerických prezidentských volbách zvítězí třeba Georgeův bratr Jeb Bush, nebo Oprah Winfrey, můžete si na to vsadit právě tady. Tradiční, a oproti ostatním sázkovým kancelářím nadprůměrnou nabídku, najdete na Bet-at-home.com pochopitelně taky.

Výhry na Váš účet ihned

Bet-at-home Vás určitě potěší rychlostí, s jakou přistanou vyhrané peníze na účtu. U jiných sázkových kanceláří můžete občas znervóznit, jestli jste opravdu vyhráli a měli vůbec vsazeno. A pokud potřebujete mít sázkařský účet řádně zakešovaný, abyste mohli vsadit na následující zápas, představuje to nevítanou komplikaci. Bet-at-home Vám peníze připíše prakticky ihned.

Suma sumárum

Na Bet-at-home.com najdete solidní sázkovou kancelář, byť působí lehce retro, zvláště v porovnání s akční grafickou jiných předních sázkovek. Komatózní vzhled občasná animace určitě nezachrání, možná Vás napadne, že koukáte na mobilní verzi. Je to dost škoda, protože Bet-at-home má rozhodně co nabídnout, jen to neumí prodat.

Tím se ale nenechte zmást. Vzhled není zas až tak podstatný, a je to asi to jediné, co se dá Bet-at-home vytknout.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?