Bet-at-home

bet-at-home.com Entertainment Ltd.
STJ 4011, St. Julian's MALTA [FRA:ACX]
hodnocení Bet-at-home 1hodnocení Bet-at-home 2hodnocení Bet-at-home 3hodnocení Bet-at-home 4hodnocení Bet-at-home 5
96 %
443 hlasů
bet-at-home logo
qikdata

Sázková kancelář Bet-at-home.com

Kurzové sázení s Bet-at-home

Sázková kancelář Bet-at-home vznikla v roce 1999. Založili ji pánové Franz Ömer a Jochen Dickenger. Zajímavostí je, že společnost má dva Generální ředitele, Web bet-at-home.com je v provozu od roku 2000. Prvních devět let si Bet-at-home postupně získávala důvěru 1 500 000 sázkařů. Během dalších čtyř let se registrovaly další téměř dva miliony. Grafika stránek Bet-at-home.com je pravidelně aktualizována, je však otázkou, jestli jsou to změny k lepšímu. Design je stále spíše recyklátem z počátku tisíciletí, říkejme tomu třeba rakouská estetika. Na funkčnosti se, díky bohu, nic nemění. První dojmem se nenechte odradit. Bet-at-home je rozhodně jedna ze sázkových kanceláří, kterou byste měli při svém výběru zvážit.

Sázková kancelář Bet-at-home je registrovaná a Maltě, ale jde o formalitu, jako u všech jiných sázkovek s registrací v daňově a legislativně přívětivých jurisdikcích. Ve skutečnosti jde o rakouskou společnost a možná díky geografické blízkosti se čeští sázkaři dočkali nadprůměrné péče o zákazníka. Bet-at-home nabízí jak podporu pro každý produkt zvlášť, tak má i vyhrazenou telefonní linku a emailový kontakt právě pro české sázkaře.

Vítěz dne Bet-at-home.com – peníze za pouhé přihlášení

Bet-at-home už několik let provozuje hru zvanou „Vítěz dne“. Jednoduše řečeno, znamená rozdávání peněz jen za samotné přihlášení se na bet-at-home.com. Hned po vstupu do sázkové kanceláře zjistíte, kdo je vítěz dne (zobrazí se jméno, první písmeno příjmení a část čísla účtu) a aktuální výherní částka. Tu bet-at-home navyšuje každý den o 50 Euro, nikdy tedy nemůže být nižší. Pokud se výherce o svou výhru v daný den nepřihlásí, nechá ji bet-at-home k dispozici do dalšího dne, navýšenou o dalších 50 Euro. Takto se částka zvyšuje, dokud si ji někdo nevyzvedne.

Bet-at-home přichází s nadstandardní nabídkou

Z palety sázkových nabídek bet-at-home na hlavní stránce je patrné, že tato sázková kancelář se nespokojila s jen fotbalem, hokeje a dalšími základními tahouny. Vsaďte se klidně 3 roky dopředu, jestli mezi kandidáty do příštích prezidentských voleb v USA bude třeba Terminátora Arnolda nebo opět někdo z klanu Bushů.

Kvůli tomu si na Bet-at-home.com asi registraci dělat nebudete, ale řekněme, že pokud má Bet-at-home dostatek času analyzovat tisíce sázkových událostí a k tomu řešit, čím se bude Arnold bavit za pár let, má jistě dostatečné zázemí, abychom ji mohli považovat za stabilní.

Téměř okamžité připisování výher

Velkým pozitivem Bet-at-home je rychlost vyplácení výher. Zvlášť uklidňující je to pro začínající sázkaře, kteří byli z minulosti zvyklí navštěvovat kamenné pobočky.  Některé sázkovky mívají ve vyplácení prodlevu až do té míry, že si začnete ověřovat, jestli jste měli správně vsazeno. Což v případě, že chcete vsazené a vyhrané peníze použít na jinou sázku, je dost nepříjemné. Připisování výher je v případě Bet-at-home téměř okamžité.

Suma sumárum

Na Bet-at-home.com najdete solidní sázkovou kancelář, byť působí lehce retro, zvláště v porovnání s akční grafickou jiných předních sázkovek. Komatózní vzhled občasná animace určitě nezachrání, možná Vás napadne, že koukáte na mobilní verzi. Je to dost škoda, protože Bet-at-home má rozhodně co nabídnout, jen to neumí prodat.

Tím se ale nenechte zmást. Vzhled není zas až tak podstatný, a je to asi to jediné, co se dá Bet-at-home vytknout.

xxxdata
© since 2007. Created, owned and run from The Netherlands by 6TARMEDIA. Takže?